VLASY STÁLE KRÁSNÉ

Hadí řada

18. srpna 2018 v 21:44 | DašaTianDeTento šampon a maska ny vlasy,je vyborný na suché poškozené vlasy

ŠAMPON Z BYLINNÉHO ODVARU

6. června 2018 v 14:08 | DašaTianDe

SERUM NA VLASY

9. dubna 2018 v 21:57 | DašaTianDe

Regenerační neoplachové sérum na vlasy

Tepelná ochrana a obnova roztřepených konečků


Inovativní produkt, který je schopen regenerovat povrch vlasu. Sérum zajišťuje cílené působení na porézní povrch vlasů, posiluje a obnovuje jejich strukturu, zabraňuje třepení konečků. Vlasy získají neuvěřitelnou hladkost, zářivý lesk a hebkost.

POUŽITÍ:

Prostředek aplikujte rovnoměrně na mokré vlasy. Neoplachujte.
Úžasný produkt! Díky séru jsou vlasy hebké, lesklé a jakoby znovu zrozené :)

IN TOP

1. dubna 2018 v 23:20 | DašaTianDe


1. ŠAMPON IT TOP
Šampon od TianDe, v jehož složení je dřevěné uhlí, představuje hloubkové mytí vlasů a pokožky hlavy od všech nečistot. Dokonale odstraňuje usazené zbytky stylingových přípravků a přitom "uvolňuje cestu" pro výživné látky, které jsou obsaženy v přípravcích pro další péči. Ve výsledku mohou balzámy a masky, které nanášíte po použití šamponu, pracovat mnohem účinněji.Pokud se zajímáte o nejaktuálnější novinky ze světa kosmetiky a záleží vám na zdravém vzhledu vašich vlasů, nebojte se sáhnout po šamponu na bázi dřevěného uhlí a rozšířit svou beauty kolekci.

2.

Kondicionér na vlasy "Efekt bio-laminace"

Pro dokončení dokonalého stylingu je potřeba doplnit trochu lesku nebo ještě lépe - diamantového lesku. Kondicionér na vlasy "Efekt bio-laminace" od TianDe dodá vašim vlasům úžasný lesk a upravený vzhled bez zbytečné námahy!

V jeho složení jsou aktivní látky, které vytváří efekt bio-laminace. Lesklé a hedvábné - vaše vlasy budou vypadat jako z obálky módního časopisu. Už žádné "chmýří" na hlavě - jenom zářivá hladká hříva a lehké rozčesávání. Aktivní složky kondicionéru hydratují a změkčují vlasy, uhlazují šupinky, dělají každý vlas hladkým a zajišťují efekt expresního stylingu "pramínek na pramínek". Přípravek má antistatický účinek.

Tento kondicionér se ideálně hodí pro všechny typy vlasů: poškozené po stylingových přípravcích nebo trvalé ondulaci, tenké, jemné a suché, vlnité a nepoddajné vlasy.
 
 

Reklama