INTIMNÍ HYGIÉNA

IN TOP malé balení

9. dubna 2018 v 22:58 | DašaTianDe

Gel pro intimní hygienu

Gel pro intimní hygienu z řady pro mládež In Top od TianDe byl vytvořen speciálně pro vás, abyste vždy cítila komfort v oblasti bikin a vyzařovala sebedůvěru v průběhu celého dne. Tento multifunkční prostředek se postará o svěžest v intimních partiích a pomůže vám zbavit se podráždění a zčervenání po epilaci.

Tajemství účinnosti gelu tkví ve vysokém obsahu přírodních složek, které představují více než 99 %. Přípravek je vyroben na základě přírodních povrchově aktivních látek z rostlinných surovin.

Díky pohodlnému balení v mini formátu se můžete cítit komfortně a sebejistě v jakékoli situaci. Můžete si ho jednoduše vzít kamkoliv s sebou. Obal se vejde i do té nejmenší kabelky a skvěle se hodí na cestování.

IN TOP INTIM GEL

9. dubna 2018 v 22:55 | DašaTianDe

Gel pro intimní hygienu

Gel pro intimní hygienu ze série pro mládež In Top od TianDe vám dopřeje pocit pohodlí a propůjčí sebejistotu po celý den.

Je to multifunkční prostředek, který udržuje pocit svěžesti v intimní oblasti, zvlhčuje a zklidňuje pokožku, zabraňuje podráždění a zarudnutí pokožky po depilaci v oblasti bikin.

Jemný gel pro intimní péči

9. dubna 2018 v 22:51 | DašaTianDe

Jemný gel pro intimní péči

Jemný čistící gel poskytne pocit svěžesti a šetrnou péči o intimní partie těla. Aktivní složky gelu účinně zjemňují a hydratují pokožku, neutralizují nepříjemný zápach. Gel je vhodný pro každodenní použití.POUŽITÍ:

Doporučuje se jako hygienický prostředek pro ženy i muže.
Tento intimní gel je luxusní záležitost nejen pro intimní hygienu, ale koupu v něm dceru od miminka a používám ho i na odličování a očištění obličeje nebo na holení. Opravdu krásně hojí a zklidňuje pleť. Sama mám atopickou pokožku a jiný mycí gel na celé tělo už nepoužívám.
 
 

Reklama